• Home
  • /
  • Predstavujeme sa

Predstavujeme sa

Privát Štefan je situovaný v obci Stará Lesná v podhorí Vysokých Tatier. Obec je súčasťou okresu Kežmarok, v Prešovskom kraji. Ubytovanie je vzdialené 4 km od Tatranskej Lomnice a 8 km od Starého Smokovca. Toto okolie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, vysokohorské túry, wellness, kúpanie, lyžovanie, tenis a golf.

Ubytovanie ponúkame v 2 častiach. Ubytovanie 1 v rodinnom dome je možné v 2 samostatných izbách s televízorom a vlastným sociálnym zariadením. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a elektrickým krájačom.

Ubytovanie 2 je možné v samostatnom domčeku. Sú tu dve samostatné dvojlôžkové izby s televízorom a kúpeľňou. Rodinná izba má dvojlôžkovú izbu a dvojlôžkovú izbu s prístelkou. Tieto izby majú spoločné sociálne zariadenie. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom s rúrou, 2 chladničkami s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou a jedálňou.

Hostia môžu využiť saunu, wifi internet, lyžiareň, záhradný prístrešok s krbom, grilom, kotlíkom na guláš a posedením. Parkovanie je možné v uzavretom dvore.

Back to Top