• Home
  • /
  • Ubytovanie Štefan
Ubytovanie Štefan

Ubytovanie Štefan

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách za dobrú cenu

Ubytovanie je situované v obci Stará Lesná v podhorí Vysokých Tatier. Obec je súčasťou okresu Kežmarok, v Prešovskom kraji. Ubytovanie je vzdialené 4 km od Tatranskej Lomnice a 8 km od Starého Smokovca. Toto okolie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, vysokohorské túry, wellness, kúpanie, lyžovanie, tenis a golf.

Ubytovanie ponúkame v troch častiach:

Prvou možnosťou je ubytovanie v samostatnom rekreačnom domčeku. Sú tu dve samostatné dvojlôžkové izby s televízorom a kúpeľňou a rodinná izba, ktorá má dvojlôžkovú izbu a dvojlôžkovú izbu s prístelkou. Rodinná izba má spoločné sociálne zariadenie. Domček má k dispozícii kuchyňu vybavenú plynovým sporákom s rúrou, 2 chladničkami s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou a jedálňou.

Ďalšou možnosťou je ubytovanie v apartmáne so samostatným vstupom v troch samostatných dvojlôžkových izbách s televízorom, sociálnym zariadením, kuchyňou s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a obývacou izbou.

Tretia možnosť ubytovania je v rodinnom dome v 2 samostatných izbách s televízorom a vlastným sociálnym zariadením.
K dispozícii je kuchyňa vybavená plynovým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a elektrickým krájačom.

Hostia môžu využiť saunu, wifi internet, lyžiareň, záhradný prístrešok s krbom, grilom, kotlíkom na guláš a posedením. Parkovanie je možné v uzavretom dvore.

Back to Top